Menu
Nyheder 28. april kl. 15:17
Troels Gustavsen (NOAH) koncert - NY DATO
Klubbens næste kampe
Maj 2021
8.
lørdag
10.00
Ålholm IF (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (14) - 8. maj • Pulje 12
Ålholmskolen
Slangerup & Omegn IF
Ålholmskolen
8.
lørdag
10.00
Slangerup & Omegn IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 8. maj • Pulje 14
Melby Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Melby Stadion
8.
lørdag
10.30
Ålholm IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 8. maj • Pulje 14
Melby Stadion
Slangerup & Omegn IF
Melby Stadion
8.
lørdag
10.50
Slangerup & Omegn IF
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (14) - 8. maj • Pulje 12
Ålholmskolen
Ålholm IF (2)
Ålholmskolen
8.
lørdag
11.00
Slangerup & Omegn IF
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 8. maj • Pulje 9
Lyngehallen
bane 3A
Brødeskov IF
Lyngehallen
bane 3A
8.
lørdag
11.00
Slangerup & Omegn IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 8. maj • Pulje 14
Melby Stadion
Melby-Liseleje IF
Melby Stadion
8.
lørdag
11.15
Slangerup & Omegn IF
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (14) - 8. maj • Pulje 12
Ålholmskolen
Blistrup SI
Ålholmskolen
8.
lørdag
11.30
Lynge-Uggeløse IF (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 8. maj • Pulje 9
Lyngehallen
Slangerup & Omegn IF
Lyngehallen
8.
lørdag
11.40
Hillerød Fodbold
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (14) - 8. maj • Pulje 12
Ålholmskolen
Slangerup & Omegn IF
Ålholmskolen
8.
lørdag
12.00
Slangerup & Omegn IF
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 8. maj • Pulje 9
Lyngehallen
Ålholm IF (2)
Lyngehallen
8.
lørdag
13.00
FC Hornsherred
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Møllegårdhallen
Slangerup & Omegn IF (1)
Møllegårdhallen
8.
lørdag
13.30
Slangerup & Omegn IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (06) Forår • Pulje 1
Slangerup Stadion
Brøndby Strand IK
Slangerup Stadion
8.
lørdag
15.30
Slangerup & Omegn IF
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Slangerup Stadion Kunst
Frem Hellebæk
Slangerup Stadion Kunst
9.
søndag
10.00
Slangerup & Omegn IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår • Pulje 2
Slangerup Stadion
BFC Lundegården
Slangerup Stadion
9.
søndag
10.00
Slangerup & Omegn IF (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 9. maj • Pulje 9
Allerød Idrætspark
Nivå-Kokkedal FK
Allerød Idrætspark
9.
søndag
10.25
Allerød Fodbold Klub (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 9. maj • Pulje 9
Allerød Idrætspark
Slangerup & Omegn IF (1)
Allerød Idrætspark
9.
søndag
10.50
Slangerup & Omegn IF (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 9. maj • Pulje 9
Allerød Idrætspark
Helsinge Fodbold (2)
Allerød Idrætspark
9.
søndag
11.00
Slangerup & Omegn IF
-
Herrer
Senior
Serie 5 - Forår • Pulje 3
Slangerup Stadion
Torveparkens SK
Slangerup Stadion
9.
søndag
11.15
Hørsholm-Usserød IK (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 9. maj • Pulje 9
Allerød Idrætspark
Slangerup & Omegn IF (1)
Allerød Idrætspark
9.
søndag
12.10
Slangerup & Omegn IF (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 9. maj • Pulje 10
Allerød Idrætspark
Hørsholm-Usserød IK (1)
Allerød Idrætspark
9.
søndag
12.35
Hillerød Fodbold
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 9. maj • Pulje 10
Allerød Idrætspark
Slangerup & Omegn IF (2)
Allerød Idrætspark
9.
søndag
13.50
Slangerup & Omegn IF (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 9. maj • Pulje 10
Allerød Idrætspark
Allerød Fodbold Klub (2)
Allerød Idrætspark
10.
mandag
19.00
IF Skjold Birkerød
-
Herrer
M+55
8-mands +55 2 - 2021 • Pulje 1
Birkerød Stadion
K2B
Slangerup & Omegn IF
Birkerød Stadion
K2B
12.
onsdag
18.30
Slangerup & Omegn IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (05) Forår • Pulje 2
Slangerup Stadion
Roskilde Pigefodbold
Slangerup Stadion
12.
onsdag
19.00
Espergærde IF
-
Herrer
M+32
8-M+32 1 - Forår • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
Slangerup & Omegn IF
Mørdrup Idrætsanlæg
12.
onsdag
19.00
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
M+40
8-M+40 1 - Forår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Slangerup & Omegn IF
Hørsholm Idrætspark
SOIF.dk benytter cookies, så vi kan forbedre DIN oplevelse her på siden. Ved fortsat brug accepterer du at SOIF benytter cookies!