Menu
Nyheder 22. november kl. 18:56
Klubsalg december 2020
Klubbens næste kampe
December 2020
5.
lørdag
15.00
Slangerup & Omegn IF
Kvinder
U15
Indendørs U15 piger (06) håndboldmål C • Pulje 1
Ålholmskolen
Lynge-Uggeløse IF
Ålholmskolen
5.
lørdag
15.30
Havdrup GI (2)
Kvinder
U15
Indendørs U15 piger (06) håndboldmål C • Pulje 1
Ålholmskolen
Slangerup & Omegn IF
Ålholmskolen
5.
lørdag
16.00
Slangerup & Omegn IF
Kvinder
U15
Indendørs U15 piger (06) håndboldmål C • Pulje 1
Ålholmskolen
Greve Fodbold
Ålholmskolen
5.
lørdag
16.30
VTF (Vejby/Tisvilde)
Kvinder
U15
Indendørs U15 piger (06) håndboldmål C • Pulje 1
Ålholmskolen
Slangerup & Omegn IF
Ålholmskolen
6.
søndag
09.00
Frederiksværk Fodbold Klub
Kvinder
U13
Indendørs U13 piger (08) håndboldmål C • Pulje 1
Bjørnehøjhallen
Slangerup & Omegn IF
Bjørnehøjhallen
6.
søndag
09.20
Slangerup & Omegn IF
Kvinder
U13
Indendørs U13 piger (08) håndboldmål C • Pulje 1
Bjørnehøjhallen
Faxe BK (1)
Bjørnehøjhallen
6.
søndag
09.50
Faxe BK (2)
Kvinder
U13
Indendørs U13 piger (08) håndboldmål C • Pulje 1
Bjørnehøjhallen
Slangerup & Omegn IF
Bjørnehøjhallen
6.
søndag
10.10
Slangerup & Omegn IF
Kvinder
U13
Indendørs U13 piger (08) håndboldmål C • Pulje 1
Bjørnehøjhallen
Orient GI
Bjørnehøjhallen
6.
søndag
11.10
Slangerup & Omegn IF
Kvinder
U13
Indendørs U13 piger (08) håndboldmål B • Pulje 1
Strøby-hallen
Orient GI
Strøby-hallen
6.
søndag
11.40
Fremad Valby
Kvinder
U13
Indendørs U13 piger (08) håndboldmål B • Pulje 1
Strøby-hallen
Slangerup & Omegn IF
Strøby-hallen
6.
søndag
12.30
Slangerup & Omegn IF
Kvinder
U13
Indendørs U13 piger (08) håndboldmål B • Pulje 1
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøby-hallen
6.
søndag
12.50
Slangerup & Omegn IF
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (12) 5v5 • Pulje 1
Hillerød Stadion Kunstgræs
Jyllinge FC 2
Hillerød Stadion Kunstgræs
6.
søndag
13.10
Slangerup & Omegn IF
Herrer
U13
U13 Drenge B Futsal (08) • Pulje 2
Karlslunde-hallerne
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
Karlslunde-hallerne
6.
søndag
13.10
Nødebo IF
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (12) 5v5 • Pulje 1
Hillerød Stadion Kunstgræs
Slangerup & Omegn IF
Hillerød Stadion Kunstgræs
6.
søndag
14.10
Frederikssund FB
Herrer
U13
U13 Drenge B Futsal (08) • Pulje 2
Karlslunde-hallerne
Slangerup & Omegn IF
Karlslunde-hallerne
6.
søndag
14.30
Slangerup & Omegn IF
Herrer
U13
U13 Drenge B Futsal (08) • Pulje 2
Karlslunde-hallerne
Hørsholm-Usserød IK
Karlslunde-hallerne
SOIF.dk benytter cookies, så vi kan forbedre DIN oplevelse her på siden. Ved fortsat brug accepterer du at SOIF benytter cookies!