Menu

Kamp program Julecup 28 december 2016

Fulde navn

Spiller tidspunkt

Agnes pedersen Kl. 09.30 - 12.30
Ahmad modaser sediqi Kl. 15.00 - 17.30
Alexander Ibrahimovic Mårtensson Kl. 08.00 - 09.30
Anders Svendsen Kl. 15.00 - 17.30
André Østergaard Kristiansen Kl. 15.00 - 17.30
Andreas Thune Kl. 09.30 - 12.30
Anna Nielsen Kl. 13.00 - 15.00
Antonio Kl. 08.00 - 09.30
Asger Listed Kl. 15.00 - 17.30
August Brühl Asmussen Kl. 09.30 - 12.30
August Menne Tommerup Kl. 08.00 - 09.30
Balder Nordahl Larsen Kl. 09.30 - 12.30
Bastian Bugge Kl. 13.00 - 15.00
Bastian Højer Pedersen Kl. 13.00 - 15.00
Caleb Brennan Kl. 08.00 - 09.30
Carl Christian Thune Kl. 13.00 - 15.00
Casper Børresen Kl. 15.00 - 17.30
Celina Jensen Kl. 13.00 - 15.00
Christian Kyster Kl. 15.00 - 17.30
Clara Aamann Kl. 09.30 - 12.30
Denis Ibrahimovic Lützen Kl. 13.00 - 15.00
Elias Ilsøe Kl. 09.30 - 12.30
Elias Nyborg Jørgensen Kl. 09.30 - 12.30
Elliot korndal Kl. 13.00 - 15.00
Emil fisker Kl. 13.00 - 15.00
Emil Langkilde Kl. 13.00 - 15.00
Eva Fangel Nielsen Kl. 09.30 - 12.30
Felix M. Jensen Kl. 08.00 - 09.30
Frederik Langkilde Jensen Kl. 09.30 - 12.30
Ida nielsen Kl. 09.30 - 12.30
Isabel Jøgensen Kl. 13.00 - 15.00
jacob holstein nielsen Kl. 08.00 - 09.30
Jacob Theter Kl. 15.00 - 17.30
Jeppe Fridthjof Thune Kl. 08.00 - 09.30
Johan Kastrup Lillieholm Kl. 09.30 - 12.30
Jon Broby Petersen Kl. 15.00 - 17.30
Jon Mørkøre Kl. 15.00 - 17.30
Jonas Uldall Kl. 09.30 - 12.30
Jonathan Højer Pedersen Kl. 15.00 - 17.30
Josephine Christensen Kl. 13.00 - 15.00
Julius Hawaleschka Kl. 08.00 - 09.30
Julius Thaisen Kl. 13.00 - 15.00
Kasper Lange Bech Kl. 15.00 - 17.30
Kian østergaard Kl. 13.00 - 15.00
laura Stuhr Kl. 09.30 - 12.30
Liam Flejcmegaa Bjørklund Kl. 08.00 - 09.30
lucas simonsen Kl. 09.30 - 12.30
Lucas Steen Kristiansen Kl. 08.00 - 09.30
Lukas Bjørnqvist Kl. 15.00 - 17.30
Lukas Brandon Skiolde-Petersen Graff Kl. 09.30 - 12.30
Lærke Ahlquist Kl. 08.00 - 09.30
Mads Eldrup Nilsson Kl. 15.00 - 17.30
Mads Holmskov Kl. 15.00 - 17.30
Mads K. Nielsen Kl. 09.30 - 12.30
Magnus Dahl Madsen Kl. 09.30 - 12.30
Maia Hill Østergaard Kl. 09.30 - 12.30
Malthe launtoft-Sørensen Kl. 09.30 - 12.30
Marc Rye Kristensen Kl. 15.00 - 17.30
Marcus Egeberg Jensen Kl. 13.00 - 15.00
Marcus Pedersen Kl. 15.00 - 17.30
Markus Alm Kl. 15.00 - 17.30
Martin Mohnsen Kl. 09.30 - 12.30
Martin Pedersen Kl. 09.30 - 12.30
Mathias Bloch Kl. 13.00 - 15.00
Mathias Vinzents Kl. 15.00 - 17.30
Mathias wassileffsky Kl. 15.00 - 17.30
Mattias Ahlquist Kl. 09.30 - 12.30
Medine Nur Kilic Kl. 09.30 - 12.30
Michelle Sambika Bach Kl. 09.30 - 12.30
Mikkel Haugaard Frostholm Kl. 08.00 - 09.30
Mikkel Holmskov Kl. 15.00 - 17.30
Mikkel kjær Kl. 15.00 - 17.30
Mikkel Rosenfjeld Kl. 15.00 - 17.30
Mikkel Sehnberg Kl. 13.00 - 15.00
Miray Nur Kilic Kl. 09.30 - 12.30
Monique Poppelvig Kl. 09.30 - 12.30
Nanna Barbu Kofod Kl. 09.30 - 12.30
Nicklas Jensen Kl. 09.30 - 12.30
Nicklas Munch Østerliin Kl. 13.00 - 15.00
Nicolaj Dereck Dyhr Kl. 15.00 - 17.30
Nikolaj Bidstrup Rasmussen Kl. 13.00 - 15.00
Nikolaj Ejstrup Kl. 13.00 - 15.00
Nikolaj Terp Mønster Kl. 15.00 - 17.30
Noah Alm Kl. 13.00 - 15.00
Noah Vilsen Kl. 09.30 - 12.30
Oliver Riis Sommer Kristiansen Kl. 08.00 - 09.30
Oliver Rohde NIelsen Kl. 09.30 - 12.30
Oliver Skott Kl. 09.30 - 12.30
Patrick Nielsen Kl. 15.00 - 17.30
Rasmus Christensen Kl. 13.00 - 15.00
Sander Aamann Kl. 08.00 - 09.30
Sara Brøgger Kl. 13.00 - 15.00
Sarah Q Andersen Kl. 13.00 - 15.00
Sebastian Jønsson Kl. 13.00 - 15.00
Simon Groule Kl. 15.00 - 17.30
Sofie Vibolt Nielsen Kl. 09.30 - 12.30
Theodor Mayland Kl. 08.00 - 09.30
Thomas Thomsen Kl. 08.00 - 09.30
Tobias Riis Kl. 09.30 - 12.30
Tobias Toft Kristiansen Kl. 15.00 - 17.30